Kontakt

    Namn *

    Telefon *

    Email *

    Fastighetsadress + Ort

    Beskriv ert behov, förutsättningar & adress

    Läs vår integritetspolicy här

    E-post:  info@jekgruppen.se
    Hemsida:  www.jekgruppen.se

    Postadress:  Svedjevägen 5
    Postnummer:  961 43 Boden
    Norrbottens län

    Org.nr: 556796-1684
    Byggföretaget registrerades år 2009
    Godkänd för F-Skatt

    Jek Gruppen i Norrbotten AB

    Berth Lundqvist
    VD

    Telefon: 070 – 529 62 07
    berth@jekgruppen.se

    Janne Samuelsson
    Ägare/Arbetschef

    Telefon: 070-319 20 81
    janne@jekgruppen.se

    Bygg, entreprenad och service

    Daniel Lövgren
    Telefon:  070 – 34 01 380
    daniel@jekgruppen.se

    Johan Samuelsson
    072 – 22 48 542
    johan@jekgruppen.se

    Jens Samuelsson
    Telefon: 070 – 20 25 756

    Olav Engström
    Telefon:  073 – 821 25 27

    Kontoret

    Lisa Söderman
    Telefon: 070 – 23 74 575
    lisa@jekgruppen.se

    Olle Ekbom
    Telefon: 070 – 36 34 890
    olle@jekgruppen.se